سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور
مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس:
کمک 700 میلیون تومانی یک استادیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز
.

در راستای ارتقای سطح خدمات سلامت، دکتر «فاطمه خواجه» استادیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طی تفاهم نامه ای با مجمع خیرین تامین سلامت فارس، مبلغ هفت میلیارد ریال برای تهیه تجهیزات پزشکی اهدا کرد.

 

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با اعلام این خبر گفت: با توجه به عملکرد چشمگیر خیرین در زمینه ساخت و ساز، به ویژه بیمارستان سازی، هم اکنون طبق نیازسنجی در مجمع خیرین تامین سلامت فارس، لزوم مشارکت خیرین در تهیه و به روز رسانی تجهیزات پزشکی مشهود است.

دکتر «علی اکبر رامجردی» افزود: دکتر «فاطمه خواجه» استادیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز و از خیرین عرصه سلامت، با نیت ارائه خدمات با کیفیت تر به بیماران، مبلغ هفت میلیارد ریال را برای تهیه تجهیزات پزشکی به بیمارستان شهید آیت الله دستغیب شیراز اهدا کرد.

مدیر بیمارستان شهید آیت الله دستغیب شیراز نیز گفت: این تجهیزات در آزمایشگاه پاتولوژی این بیمارستان مستقر و به بهره برداری رسیده که شامل دستگاه «پروسسور بافتی» به مبلغ سه میلیارد ریال، دستگاه «میکروتوم» به مبلغ سه میلیارد ریال و دستگاه «پارافین دیسپنسر» به مبلغ یک میلیارد ریال است.

«حمید پناهیان» افزود: با توجه به اینکه در این بیمارستان ماهانه بین 600 تا 750 عمل جراحی انجام می شود، وجود آزمایشگاه پاتولوژی در این بیمارستان برای سرعت بخشیدن در روند تشخیص ضروری بوده و با استقرار و راه اندازی این آزمایشگاه، دیگر نیاز به ارسال نمونه های تشخیصی به مراکز دیگر نیست، همچنین در گذشته نمونه های تشخیصی، با همکاری آزمایشگاه پاتولوژی بیمارستان حافظ انجام می شد./105

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1398/05/23
تعداد بازدید:
1736
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:16
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal