سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
بازدید سرزده سرپرست معاونت غذا و دارو از روند خدمات رسانی در داروخانه بیمارستان قلب الزهرا (س)
.

در راستای ارزیابی عملکرد و چگونگی ارائه خدمات دارویی به عموم مردم، دکتر «محمدجواد خشنود» سرپرست معاونت غذا و دارو با همراهی دکتر «مهدی خسروی» مشاور و جانشین خود به صورت سرزده و شبانه، از روند خدمت رسانی داروخانه بیمارستان قلب الزهرا (س) بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «خشنود» در حاشیه این بازدید، بر ضرورت بازدیدهای مستمر داروخانه های سطح شهر با حضور کارشناسان و بر اساس مولفه های معاونت غذا و دارو، در ساعات مختلف شبانه روز، تاکید کرد.

 

سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه پیگیری و ارتباط مستقیم مسوولان دارویی استان با همکاران خود در سطح ارائه خدمت و تماس با بیمار را موجب اثربخشی مثبت در ارزیابی نحوه خدمت رسانی به بیماران دانست که در بالا بردن کیفیت ارائه خدمات دارویی نیز موثر است.

 

دکتر «مهدی خسروی» مشاور و جانشین سرپرست معاونت غذا و دارو نیز ضمن پیگیری فوری نیازمندی یک داروی خاص برای بیماران بستری در این بیمارستان و تهیه آن، گفت: از جمله شاخص های مورد ارزیابی در بازدیدها، حضور مستمر و فعال مسوول فنی و مشاوره با بیمار، رعایت شرایط نگهداری داروها در قفسه، عدم وجود داروهای خارج از فهرست داروهای رسمی ایران و عدم نگهداری و فروش داروهای تاریخ گذشته در داروخانه هاست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست معاونت غذا و دارو، پیش از این نیز به صورت سرزده و شبانه، از دو درمانگاه شهید مطهری و امام رضا(ع)، بازدید کرد./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/07/18
تعداد بازدید:
862
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal