سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
خدمات رسانی تکنسین های سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به سالمندان
.


19 تکنیسین سلامت دهان و دندان به سرپرستی دفتر دهان و دندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با هماهنگی گروه سالمندان مدیریت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت با مراجعه به مراکز نگهداری از سالمندان شهر شیراز، به سالمندان خدمات مراقبت دهان و دندان ارائه کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیرگروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشت دانشگاه، گفت: هدف از اجرای این برنامه، معاینه وضعیت سلامت دهان و دندان سالمندان مقیم در این مراکز و آموزش نکات لازم در زمینه سلامت دهان و دندان به کارکنان این مراکز بود.

 

دکتر «شاهرخ قیصری» افزود: اهمیت سلامت دهان و دندان، تغذیه مناسب برای دهان و دندان در دوران سالمندی، نحوه مراقبت از دندان ‌ها و نحوه مراقبت از دندان‌ های مصنوعی، بیماری ‌های دهان و دندان در دوران سالمندی،‌ خشکی دهان و راه های پیشگیری از بوی بد دهان از عناوین آموزش داده شده در مراکز نگهداری از سالمندان بود.

 

او اضافه کرد: باین برنامه در مرکز نگهداری و توانبخشی شبانه روزی سالمندان یاسهای سپید، مرکز جامع توانبخشی شبانه روزی سالمندان شبنم و شب چراغ، سرای سالمندان شیراز، مرکز نگهداری و توانبخشی شبانه روزی سالمندان فرشتگان و‌ مرکز جامع توانبخشی شبانه روزی سالمندان مهر برگزار شد./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/07/18
تعداد بازدید:
791
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal