حمایت از کالای ایرانی
A+
A-
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
سرپرست جدید بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) خرم بید معرفی شد
.

در آیینی با حضور دکتر «فرهاد شفیعی» مسوول پایش عملکرد روسا و مدیران بیمارستان ها، سرپرست جدید بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) خرم بید معرفی و ازخدمات رئیس پیشین این بیمارستان قدردانی شد.

به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر «فرهاد شفیعی» در این آئین، ضمن تقدیر از خدمات دکتر «علی مجیدی نژاد» در مدت تصدی مسوولیت ریاست بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، این تلاش ها را منجر به ارتقای رتبه بیمارستان به درجه یک عنوان کرد.

 

او با اشاره به اهمیت بهره مندی از مدیریت مشارکتی در ساز و کارهای مناسب، برای ارتقای سطح خدمات، خواستار استفاده از تجربیات مدیران پیشین و همکاران در مدیریت جدید این بیمارستان شد.

 

دکتر «علیرضا شریعتی» رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم بید نیز پذیرش مسوولیت را فرصتی دانست که خداوند متعال در اختیار افراد قرار می دهد و گفت: افراد لازم است از این فرصت ها به نحو شایسته در خدمت به جامعه بهره برداری کنند.

او افزود: رضایتمندی همکاران و مراجعان از خدمات دکتر «مجیدی نژاد» را حاکی از مدیریت خوب و سازنده او برشمرد.

 

در این آیین با حضور جمعی از مسوولان ادارات شهرستان، رئیس منطقه بهداشت و درمان مشهد مرغاب، رئیس شبکه بهداشت و درمان، جمعی از کارکنان شبکه و بیمارستان، از خدمات دکتر «مجیدی نژاد» قدردانی و با قرائت حکم انتصاب، «محمد مرادی» به عنوان سرپرست جدید بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) خرم بید معرفی شد./101

پایان خبر

تاریخ:
1397/04/19
تعداد بازدید:
645
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:17
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal