سال 99، جَهشِ تولید
A+
A-
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
مدیران 2 گروه آموزشی دانشگاه ابقا شدند
.

طی احکامی جداگانه از سوی دکتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیران گروه های اپیدمیولوژی و آموزش جراحی ابقا شدند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» طی احکامی جداگانه، دکتر «هاله قائم» را در سمت خود به عنوان مدیرگروه اپیدمیولوژی و دکتر «بیژن ضیائیان» را در سمت خود به عنوان مدیرگروه آموزش جراحی ابقا کرد.

 

متن حکم دکتر «هاله قائم» بدین شرح است:

با توجه به بند 7 مصوبات مورخ 14/11/98 هیات محترم رئیسه دانشگاه و پیرو ابلاغ شماره 947/01/9/پ/95 مورخ 28/7/95 و در اجرای ماده 8 آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، نظر به مراتب تعهد و تجربیات سرکارعالی، به موجب این حکم به مدت 2 سال دیگر به عنوان مدیرگروه اپیدمیولوژی ابقاء می گردید، تا ان شاء ا... با بهره گیری از توانمندی های علمی و عملی خود و هرگونه هماهنگی با اعضای محترم هیات علمی گروه مربوطه و در چارچوب وظایف اجرائی محوله در جهت ارتقاء و اعتلای سطح فعالیت آموزشی و پژوهشی گروه مربوطه منشاء خدمات ارزشمندی باشید. از خداوند متعال توفیق خدمت روزافزونتان را مسألت می نمایم.

 

دکتر مهرزاد لطفی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

در متن حکم دکتر «بیژن ضیائیان» نیز آمده است:

با توجه به بند 6 مصوبات مورخ 14/11/98 هیات محترم رئیسه دانشگاه و پیرو ابلاغ انتصاب شماره 1348/01/9/پ/96 مورخ 28/9/96 و در اجرای ماده 8 آئین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به مدت 2 سال دیگر به عنوان مدیر گروه آموزش جراحی ابقاء می گردید، تا ان شاء ا... با بهره گیری از توانمندی های علمی و عملی خود و هرگونه هماهنگی با اعضای محترم هیات علمی گروه مربوطه و در چارچوب وظایف اجرائی محوله در جهت ارتقاء و اعتلای سطح فعالیت های آموزشی و پژوهشی گروه مربوطه منشاء خدمات ارزشمندی باشید. از خداوند متعال توفیق خدمت روزافزونتان را مسالت می نمایم.

 

دکتر مهرزاد لطفی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز
نمایش فیلم
تاریخ:
1398/11/26
تعداد بازدید:
1261
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal